Klubai

Apie Lietuvos Regbio Klubus

Lietuvos regbio klubai

Lietuvoje regbis pradėtas žaisti 1961 m. Lygiai prieš 60 metų! Pirmąsias rungtynes žaidė Vilniaus USK „Mokslo“ ir Kauno KKI „Atleto“ komandos, o rezultatu 17–6 pirmąjį mačą laimėjo „Atletas“.

Šiandien Lietuvoje regbį vysto 17 regbio klubų, juose dirba atsidavę ir užaugę su regbiu treneriai, darbuotojai, tai suteikia klubams stiprybės ne tik siekti tikslų, bet ir vystyti žmogiškąsias vertybes. Lietuvos regbio klubuose jaučiamas didelis bendruomenių įsitraukimas ir palaikymas.

Jei nori būti kartu su regbiu, junkis į regbio klubo bendruomenę ir būk svarbi regbio dalimi!
Esate laukiami, nepaisant nieko!

Susitikimai

Tvarkaraštis ir Rezultatai

08 Lie azuolas-logo-1.png „Ąžuolas“ – Kaunas34:33 „Livonia“ – GarkalneayMK00sz.png Plačiau
30 Lie baltrex-logo-1.png „Baltrex“ – Šiauliai50:17 „Geležinis vilkas“ – Vilniusgelezinis-vilkas-logo.png Plačiau
30 Lie azuolas-logo-1.png „Ąžuolas“ – Kaunas67:24 „Šiauliai“ – Šiauliairk-siauliai-logo-tvarkarasciui.png Plačiau
31 Lie thumbnail.png „Vairas-Kalvis“ – Šiauliai41:15 „Miesnieki“ – Rygaindex.png Plačiau
31 Lie ayMK00sz.png „Livonia“ – Garkalne43:23 „VRA“ – Vilniusvra-logo.png Plačiau

Naujausi regbio rezultatai. Mes pateikiame įvairią informaciją apie regbio lygas ir varžybas.

Rėmėjai

Faktai

Mūsų Istorija

Ar žinojote? Lietuvos regbio rinktinė oficialias tarptautines rungtynes žaidžia nuo 1993 m. Tiesa, pasaulyje iš neprofesionalių žaidėjų sudaryta rinktinė labiausiai išgarsėjo 2006–2010 m. periodu, kuomet laimėjo 18 rungtynių iš eilės, taip pagerindama anksčiau Naujajai Zelandijai priklausiusį rekordą.

Šiek tiek apie Lietuvos regbininkų pasiekimus! Šiuo metu vyrų regbio-15 rinktinė yra tarp 11 pajėgiausių Europos rinktinių, o vyrų regbio-7 rinktinė kovos dėl kelialapio į Olimpines žaidynes. Nacionalinė moterų regbio-7 rinktinė varžosi Europos čempionate, trečiame pagal pajėgumą divizione.

Lietuvoje žaidžiantys regbininkai yra aukšto meistriškumo sportininkai, tačiau nėra profesionalai. Netgi žaisdami už rinktinę jie negauna atlygio. Tiesa, profesionalūs regbio žaidėjai lietuviai žaidžia užsienio šalyse, tokiose kaip Anglija, Italija ar Prancūzija.