Plungės regbis gimė 1972 metais Dirbtinių odų gamykloje. Šios sporto šakos iniciatorius – minėtosios gamyklos profsąjungos pirmininkas Edvardas Zaniauskas.

El. paštas: regbioklubasperkunas@gmail.com

0
Vaikų Komanda
Susitikimai

Tvarkaraštis ir rezultatai

Naujausi rezultatai. Mes pateikiame įvairią informaciją apie visas lygas ir varžybas

Plungės regbis gimė 1972 metais Dirbtinių odų gamykloje. Šios sporto šakos iniciatorius – minėtosios gamyklos profsąjungos pirmininkas Edvardas Zaniauskas. Gana operatyviai iš pačių Plungės dirbtinių odų gamyklos darbuotojų buvo sudaryta naujosios regbio komandos organizacijų branduolys.

„Perkūnas“ senovės baltų griausmo ir žaibų dievas, jėgos ir atkaklumo, būdingo žemaičiams, simbolis, o tai ir imponavo pasirenkant pavadinimą.

Gegužės 12 dieną Plungėje vyko Lietuvos regbio R-7 1 turas, iššūkio taurė, kuriame teisę dalyvauti turėjo komandos, nedalyvavusios 2017 m. regbio R-7 varžybose.

Į varžybas atvyko Jonavos Regbio klubas Tauras, Šiaulių Sigito Kukulskio regbio mokyklos komanda, Vilniaus Geležinis Vilkas, Plungės jaunių regbio komanda „Perkūnas“ ir Plungės regbio klubas „Dorbė“.

Plungės „Dorbės“ komanda dalyvavo praėjusių metų R-7 varžybose, todėl išskirtine teise, naudojantis šeimininkų privilegija, jiems buvo leista dalyvauti 1 ture kaip nekonkurencinei komandai. Tai buvo puiki proga išbandyti naujus žaidėjus.

Plungės regbio komandos „Dorbė“ treneris Ričardas Skrinskis trumpai papasakojo apie regbį Plungėje...

Iššūkio taurės turnyre penktą vietą užėmė Plungės jaunimo komanda. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas Tadas Saudargas.

Ketvirtą vietą laimėjo Plungės regbio klubas „Dorbė“. Joje geriausia sužaidė Romas Rachimovas.

Tretieji liko Šiaulių Sigito Kukulsio regbio mokyklos auklėtiniai. Šioje komandoje geriausiai sužaidė Nedas Stankevičius ir Arnas Bakarauskas.

Antrąją vietą užėmė Vilniaus Geležinio vilko komanda. Joje geriausiai žaidė Arvydas Bakutis ir Laurynas Marcinkus.

Varžybų nugalėtojais ir iššūkio taurės laimėtojais tapo Jonavos Tauro komanda. Jos geriausiais žaidėjais pripažinti Augustas Maliulis ir Rokas Točkūnas.

Kitame etape žaisti teisę iškovojo Jonavos RK Tauras ir Vilniaus Geležinis VILKAS.
Plungės RK „DORBĖ“ antrame etape žais be konkurencijos.

Šiuo metu Plungėje treniruojasi ir žaidžia 70 vaikų bei 15 suaugusių. Jie dalyvauja Lietuvos regbio pirmenybėse ir dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose turnyruose.