Keiptaune – olimpinių čempionų triumfas

Savaitgalį Keiptaune (PAR) vykusiame antrajame pasaulio regbio-7 serijos etape triumfavo čempionės titulą ginanti Fidžio rinktinė. Olimpiniai čempionai Fidžio regbininkai finale Keiptaune žaidė po 9 metų pertraukos.

Finale Fidžio ekipa 29:15 nugalėjo JAV komandą. Rungtynes Fidžis pradėjo trimis Nasoko, Botitu ir Sevuloni Mocenacagi žeminimais. Nors antrajame kėlinyje amerikiečius bandė gelbėti du žeminimus atlikęs Benas Pinkelmanas, Fidžio ekipa atsakė savais išpuoliais ir tapo čempione.

Naudingiausiu finalo žaidėju pripažintas Botitu. Fidžis atsitiesė po pirmojo etapo, kuriame buvo tik penktas.

„Turėjome ilgą kelionę iki Keiptauno, kad padovanotume šventė Fidžio gyventojams. Buvome nusiminę po nesėkmingo pasirodymo praėjusią savaitę, todėl šįkart pademonstravome kitą lygį. Didžiuojuosi savo žaidėjais, kurie kovoja dėl savo šeimų ir šalies. Tai yra nuostabu. Fidžio fanų turime visame pasaulyje, kad ir kur bekeliautume. Tai suteikia mums didžiulį malonumą“, – kalbėjo Fidžio rinktinės treneris Garethas Baberis.

JAV rinktinė, antrajame etape iš eilės užėmusi antrąją vietą, tapo pasaulio serijos lydere. Ji 1 tašku lenkia Naująją Zelandiją. Fidžis pakilo į trečiąją poziciją.

Finalinių kovų apžvalga:

Pusfinalyje Fidžis 17:12 nugalėjo PAR komandą, o JAV ekipa 31:12 pranoko pirmojo etapo nugalėtoją Naujosios Zelandijos rinktinę.

Kovoje dėl trečiosios vietos PAR rinktinė po dramatiškos kovos 10:5 įveikė Naująją Zelandiją.

Įspūdingiausios turnyro atakos:

Pasaulio regbio-7 seriją sudaro 10 etapų. Trečiasis vyks kitų metų sausio 26-27 dienomis Hamiltone (Naujoji Zelandija).

Pasaulio serijos lyderių rikiuotė po dviejų etapų:

JAV 38 tšk.
2. Naujoji Zelandija 37
3. Fidžis 35
4. Anglija 30
5. PAR 29
6. Australija 25
7. Škotija 20
8. Argentina 18
9. Ispanija 17
10. Samoa 15.

 

Palikite komentarą