Paplūdimio regbio „Top“ lygos etapas Klaipėdoje vainikuotas intriguojančiu „Pietinia derbiu“

Savaitgalį Klaipėdoje, „GO arenoje“ surengtas antrasis paplūdimio regbio „Top“ lygos etapas, pasižymėjęs ypač atkakliomis kovomis. Iš 11 įvykusių susitikimų net trys baigėsi lygiosiomis, o dar penkiuose skirtumas tarp komandų buvo 1 arba 2 taškai.

Šiame etape triumfavo paplūdimio regbio „Top“ lygos čempionės titulą ginanti Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ komanda.

Ji tapo A grupės nugalėtoja, o pusfinalyje 4:2 palaužė antrąją poziciją B grupėje užėmusį Vilniaus „Geležinį vilką“. Kitame pusfinalyje įvyko pirmojo etapo, kuris vyko Kaune, finalo pakartojimas. Analogišku rezultatu kaip ir tuomet, Šiaulių „Vairas-Kalvis-Jupoja“ 5:4 įveikė Klaipėdos „Kuršius“ ir žengė į finalą.

Klaipėdiečiai buvo išlyginę rezultatą pačioje antrojo kėlinio pabaigoje, tačiau paskutinę ataką turėję šiauliečiai ją užbaigė rezultatyviu kamuolio prispaudimu.

Finale buvo galima išvysti garsųjį „Pietinia derbį“. Pirmasis kėlinys tarp dviejų Šiaulių regbio grandų „Baltrex-Šiaulių“ ir „Vairo-Kalvio-Jupojos“ vyko itin atkakliai. Komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o kėlinys baigėsi „Baltrex-Šiaulių“ minimalia persvara 3:2. Antrojo kėlinio pradžioje komandos vėl apsikeitė greitais taškais, bet vėliau „Baltrex-Šiauliai“ pagerino gynybą ir pelnę dar tris taškus, šventė pergalę 7:3.

„Mūsų komanda šįkart truputį pasistiprino sudėtį, taip pat padarėme išvadas po pirmojo etapo. Pasiekėme pergalę, kurios labai reikėjo. Per likusią savaitę treneriai spręs, ar reikės dar korekcijų sudėtyje. Mūsų tikslas yra laimėti šį turnyrą“, – sakė patyręs „Baltrex-Šiaulių“ žaidėjas Mindaugas Grigas.

„Vairo-Kalvio-Jupojos“ treneris Gediminas Marcišauskas dėl nesėkmės finale per daug nepergyveno. Pasak jo, patekti į finalą visada yra gerai, o ši paplūdimio regbio lyga jo auklėtiniams yra vienas iš pasiruošimo etapų būsimiems turnyrams stadionuose.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos Klaipėdos „Kuršiai“ 7:5 pranoko Vilniaus „Geležinį vilką“.

Penktoji pozicija atiteko Vilniaus „VRA-Tomostai“, kuri 7:3 įrodė pranašumą prieš Šiaulių „Baltrex dublerius“.

Po dviejų etapų paplūdimio regbio „Top“ lygoje pirmauja „Vairas-Kalvis-Jupoja“ (19 tšk.). Antrąją vietą užima „Baltrex-Šiauliai“ (17 tšk.), trečiąją – Klaipėdos „Kuršiai“ (14 tšk.).

Finalinis – trečiasis – paplūdimio regbio „Top“ lygos etapas vyks vasario 18 dieną Vilniuje.

Palikite komentarą