Lietuvos regbio-7 rinktinė pasitinka lemiamą Europos čempionato išbandymą

Intensyvi Lietuvos vyrų regbio-7 rinktinės vasara pasiekė savo kulminaciją. Po įtemptų kovų pirmajame Europos čempionato etape Algarvėje (Portugalija) bei dar nepatirtų išbandymų Europos žaidynėse Krokuvoje (Lenkija), lietuviai šį savaitgalį startuos antrajame ir paskutiniame Europos pirmenybių.

12 stipriausių Europos komandų varžysis Hamburge (Vokietija), kur ir paaiškės Europos pirmenybių prizininkai.

Pirmajame Europos čempionato etape Lietuvos regbio-7 rinktinė užėmė dešimtąją vietą ir turi 3 įskaitinius taškus. Galutinė Europos pirmenybių rikiuotė paaiškės susumavus abiejų etapų rezultatus.

Vienas Lietuvos regbio rinktinės narių Tautvydas Krasauskas neslepia – šis laikotarpis išties įtemptas.

„Nuotaikų būna visokių, neslėpsiu. Visas pasiruošimas ir šis sezonas tikrai yra įtemptas. Bet kadangi turėjome daug žaidybinės praktikos, tai žaidėjų forma yra gera. Normalu, jog į sezono pabaigą atsiranda šiokių tokių mažų traumelių, bet esame pasiruošę. Didžiausia motyvacija mums yra išlikti elitiniame divizione“, – sakė T. Krasauskas.

Lietuvos rinktinės treneris Tomas Zibolis yra minėjęs, kad minimalus lietuvių tikslas – išlikti tarp dešimties stipriausių Europos komandų. Žinoma, pagrindinis tikslas – prasibrauti į ketvirtfinalį.

„Šiomis dienomis akcentavome standartines situacijas, tokias kaip pradiniai spyriai ir jų priėmimas. Buvo akcentuojama gynyba po keturis, kad išlaikytume susijungimą ginantis“, – atskleidė T. Krasauskas.

Visgi kelias link ketvirtfinalio Hamburge bus itin sudėtingas. C grupėje Lietuvos regbininkų laukia itin grėsmingi varžovai – Europos elitui priklausančios Prancūzija ir Didžioji Britanija bei stipri vidutiniokė Belgija.

„Kad ir kokia stipri būtų priešininkų komanda, kiekviena iš jų turi ir silpnąsias savybes. Reikėtų išanalizuoti jų silpnąsias vietas bei pasinaudoti tiek savo, tiek varžovų sukurtomis progomis pelnyti taškus“, – pabrėžė T. Krasauskas.

Turnyrą Hamburge lietuviai pradės penktadienį 14.07 val. rungtynėmis su Prancūzija. Šeštadienį 10.34 val. vyks rungtynės su Didžiąja Britanija, o 13.28 val. – su Belgija.

Palikite komentarą