Lietuvos čempionų titulą apgynė „Baltrex-Šiauliai“ regbininkai

Šiauliuose vyko finalinis Lietuvos regbio septynetų čempionato etapas. Dėl Lietuvos čempionų titulo kovojo septynios komandos. „Baltrex-Šiauliai“ regbininkai / Andriaus Jevtušenkos nuotr. Po grupės varžybų į pusfinalius pateko visos keturios Šiaulių ekipos. Pirmame pusfinalyje „Baltrex-Šiauliai“ 41:0 sutriuškino Šiaulių „Citma-Kalvis-Jupoja“ komandą. Atkakliau vyko kitas pusfinalis, kuriame Šiaulių „Vairas-Jupoja-Citma“ rezultatu 38:12 įveikė „Šiaulių“ septyniukę. Finale „Baltrex-Šiauliai“ regbininkai nugalėjo amžiną savo varžovą „Vairas-Jupoja-Citma“ klubą rezultatu 31:15.

„Pasiekėme savo tikslą ir apgynėm čempionų titulą. Bet darėm ir klaidų, ypač gynyboje. Žaidžiant su tokiomis pajėgiomis komandomis kaip „Vairas“, pamatėme, kad mūsų gynyba šlubuoja. Visa tai atsitiko dėl to, kad didelė dalis mūsų žaidėjų ruošėsi kartu su Lietuvos septynetų rinktine ir mums trūko komandinio pasirengimo. Puolime komandinis puolimas buvo geras, nes mūsų komandos branduolys jau daug metų tas pats ir vienas kitą gerai pažįstam.

Turim ištaisyti klaidas iki gegužės 15 dienos, kai Šiauliuose vyks tarptautinis septynetų turnyras“, – sakė geriausiu turnyro regbininku išrinktas „Baltrex-Šauliai“ komandos žaidžiantysis treneris Vytaras Bloškys. Kovoje dėl bronzos medalių „Šiaulių“ regbininkai 15:12 įveikė „Citma-Kalvis-Jupoja“ komandą. Rezultatyviausiu regbininku tapo „Šiaulių“ atakų lyderis Irmantas Rumbauskas.

Palikite komentarą