Kauno „Ąžuolo“ regbininkės sustiprino lyderių pozicijas

Savaitgalį buvo pratęstas Lietuvos moterų regbio-7 čempionatas. Ketvirtajame čempionato ture Kaune geriausiai sekėsi šeimininkėms – Kauno „Ąžuolo“ regbininkės laimėjo visus tris susitikimus ir užėmė pirmąją vietą.

„Ąžuolo“ regbininkės 31:12 nugalėjo Vilniaus „Geležinio vilko“ atstoves, 7:0 palaužė kovingąsias Šiaulių „Vairo“ merginas ir 24:0 pranoko Šiaulių „Baltrex“ komandą.

„Namuose visada yra lengviau žaisti, tačiau galiu pasakyti, kad tikrai reikėjo intensyviai padirbėti aikštelėje, kad šiame ture užimtume pirmą vietą“, – sakė „Ąžuolo“ žaidėja Gintarė Nicinovaitė.

Kauno klubo regbininkė taip pat pasidžiaugė, kad šiame ture prie ekipos prisijungė kelios naujokės, kurios puikiai įsiliejo į ekipos gretas.

„Tikiu, kad su laiku naujokės tikrai sustiprins komandos sudėtį“, – pridūrė G. Nicinovaitė.

Po šio etapo „Ąžuolo“ klubas su 38 taškais sustiprino lyderio poziciją bendroje įskaitoje. Antroje vietoje įsitvirtino Šiaulių „Vairas“ su 33 taškais.

„Vairo“ merginos etape Kaune buvo antros. Jos 42:0 nepaliko vilčių „Baltrex“ ekipai bei 17:5 įveikė „Geležinio vilko“ regbininkes.

„Mūsų komanda labai jauna. Vyriausiai iš jų 17, o jauniausiai tik 13 metų. Sunkoka dar kovoti prieš vyresnes ir fiziškai pajėgesnes varžoves. Viskam ateina savo laikas“, – komentavo „Vairo“ atstovai.

Trečiąją vietą šiame etape užėmė „Geležinis vilkas“, kuris 24:10 palaužė „Baltrex“ komandą. Atitinkamai vilnietės (23 tšk.) yra trečios ir bendroje rikiuotėje, o „Baltrex“ (15 tšk.) ekipa yra ketvirta.

Du paskutiniai turai – rugsėjo 17 ir spalio 15 dienomis – vyks Šiauliuose.

Palikite komentarą