Atkakliame paplūdimio regbio „Top“ lygos starte – „Vairo-Kalvio-Jupojos“ triumfas

Šeštadienį Kaune, „Crypto“ smėlio arenoje praūžė pirmasis paplūdimio regbio „Top“ lygos etapas. Po keleto ypač atkaklių kovų pirmojo etapo nugalėtojais tapo Šiaulių „Vairo-Kalvio-Jupojos“ regbininkai.

Antrajame paplūdimio regbio „Top“ lygos sezone varžosi šešios Lietuvos komandos. Itin atkakli kova vyko jau grupių etape. A grupėje pirmąją vietą užėmė Klaipėdos „Kuršiai“, kurie 4:2 įveikė Vilniaus „Geležinį vilką“ ir sužaidė lygiosiomis 4:4 su čempionės titulą ginančia Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ ekipa.

Šiauliečiai vėliau išgyveno dar vieną dramą – lygiąsias – 5:5 su „Geležiniu vilku“ ir paskutinę akimirką žengė į pusfinalį.

B grupėje dominavo praėjusių metų šių varžybų vicečempionė „Vairo-Kalvio-Jupojos“ komanda. Šis klubas 7:5 įveikė Vilniaus „VRA-Tomosta“ ekipą ir 9:0 nepaliko vilčių Šiaulių „Baltrex dublerių“ komandai. Vilniaus komanda 6:2 pranoko „Baltrex dublerius“ ir iš antros pozicijos žengė į pusfinalį.

Pirmajame pusfinalyje „Kuršiai“ 5:3 įveikė „VRA-Tomostos“ klubą, o antrajame vyko intriguojantis „Pietinia“ derbis tarp „Vairo-Kalvio-Jupojos“ ir „Baltrex-Šiaulių“. Šįkart dramatišką mūšį 2:1 laimėjo „vairiečiai“, nors dar paskutinės atakos metu varžovai turėjo gerą galimybę išlyginti rezultatą.

Finale „Vairas-Kalvis-Jupoja“ 5:4 palaužė kovingąją, bet emocijų nesuvaldžiusią „Kuršių“ ekipą. Klaipėdiečiai po pirmųjų 4 min. pirmavo 1:0, bet tuomet geltona kortele buvo nubaustas vienas iš „Kuršių“ žaidėjų ir kiekybinį pranašumą įgiję šiauliečiai dar pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį 2:1.

Antrajame kėlinyje vyko atkakli kova, bet į aikštę sugrįžęs „Kuršių“ žaidėjas dar sykį buvo nubaustas geltona kortele, kuri automatiškai virto raudona. „Vairas-Kalvis-Jupoja“ tai išnaudojo ir, nors ir nelengvai, bet išsaugojo sau palankų rezultatą.

„Jaučiamės sunkiai, nes tai tik pasiruošimo sezonui pradžia, bet smagu vėl paliesti kamuolį, pajusti kontaktą. Pusfinalis buvo toks, kaip ir dažnai būna „Pietinia“ derbyje, viskas sprendėsi paskutinėse atakose, – kalbėjo „Vairo-Kalvio-Jupojos“ kapitonas Paulius Strigūnas. – Specialiai paplūdimio regbiui nesiruošėme, sportuojame pagal programą. Svarbiausias klubui tikslas yra „Top“ lyga, o čia yra įžanga į sezoną.“

Akistatoje dėl trečiosios vietos „Baltrex-Šiauliai“ 7:2 įveikė „VRA-Tomostos“ klubą.

Penktąją vietą užėmė Vilniaus „Geležinis vilkas“, kuris mače dėl 5-6 pozicijų 9:2 nugalėjo „Baltrex dublerius“.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=-d_tl9rHWjw

Antrasis paplūdimio regbio „Top“ lygos etapas vyks vasario 11 dieną Klaipėdoje, o finalinis – trečiasis – turas bus surengtas vasario 18 dieną Vilniuje.

Palikite komentarą