Fantastiški Lietuvos regbininkų rezultatai turnyre Berlyne – laimėtos 17 rungtynių iš 19

Rugsėjo 30 – spalio 1 dienomis Berlyne (Vokietija) vykusiame „Fritz Feverherm“ jaunimo regbio turnyre tiesiog nuostabiai pasirodė visos trys Lietuvos komandos. „LT United“ pavadinimu žaidę mūsiškiai triumfavo U16 amžiaus grupėje, o U14 ir U12 grupėse iškovojo sidabro medalius.

Iš viso Lietuvos komandos laimėjo net 17 rungtynių iš 19.

Iš viso turnyre dalyvavo 62 komandos iš penkių valstybių. „LT United“ ekipoms atstovavo žaidėjai iš Kauno „SM Gaja-Kauno regbio akademijos“, Vilniaus „SM Sostinės tauro-Geležinio vilko“, Šiaulių „Baltrex“ ir Jurbarko sporto centro klubų.

„LT United“ U16 komanda turnyre ne tik nepatyrė nei vieno pralaimėjimo, bet ir neleido varžovams pelnyti nei vieno žeminimo. Finale Augusto Taralio ir Richardo Schrijer („Sostinės tauras-Geležinis vilkas“) treniruojami lietuviai 20:0 nepaliko vilčių Berlyno RK03 (Vokietija) komandai. Šioje amžiaus grupėje varžėsi septyni klubai.

U14 amžiaus grupės varžybose „LT United“ komanda, treniruojama Rėjaus Česonio („Gaja-Kauno regbio akademija“) ir Tomo Balkaus („Sostinės tauras-Geležinis vilkas“), kelyje link finalo 10:5 nugalėjo „Berliner Rugby Club“ (Vokietija), 10:5 palaužė „Campbell College I“ (Airija), 20:5 – Hamburgo regbio klubą (Vokietija), 20:5 – Vokietijos „BSV 92“ ir 15:0 – Danijos „Cph Vikings I“ komandas.

Jėgų mūsiškiams pritrūko tik finale, kuriame jie 0:10 nusileido stipriai Čekijos komandai „Rugby Club Tata Smichov I“. Šioje grupėje dalyvavo 14 ekipų.

U12 amžiaus grupėje turnyre varžėsi 16 komandų iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos ir Čekijos. „LT United“ regbininkai, treniruojami Augusto Muliuolio („Gaja-Kauno regbio akademija“), pirmąją dieną sutriuškino dvi Vokietijos ir vieną Čekijos komandas bei pateko tarp keturių stipriausių ekipų.

Antrąją dieną buvo žaidžiama rato sistema. „LT United“ lyderių grupėje 20:0 nugalėjo Berlyno „RK03 Berlin I“ (Vokietija) ekipą, 30:0 sutriuškino kitus vokiečius iš „BSV 92“ bei po atkaklios kovos 10:15 nusileido čempionais tapusiems „Rugby Club Mountfield Ricany“ (Čekija) komandai.

„LT United“ komandos vadovas Irmantas Urbaitis buvo ypatingai patenkintas lietuvių rezultatais.

„Ilgai planuota kelionė atsipirko su kaupu. Visos mūsų komandos pasirodė labai stipriai. Lietuva čia buvo reprezentuota kaip regbį mylinti valstybė. Iškovotos trys prizinės vietos, įgyta daug patirties, daug gerų emocijų, o visa tai sportininkams yra didelė motyvacija tęsti sportinį kelią“, – sakė I. Urbaitis.

Sunkų darbą atliko ir jaunasis Lietuvos teisėjas Erikas Baranauskas. Kauniečiui tai buvo pirmasis tokio lygio išbandymas, su kuriuo jis susitvarkė puikiai. „LT United“ komanda dėkoja gausiam tėvų palaikymui, kartu vykusiems ir palaikiusiems Lietuvoje, Lietuvos regbio federacijai bei visiems, prisidėjusiems prie kelionės.

 Planuojama tęsti sėkmingą „LT United“ projektą ir jau organizuojamos būsimos išvykos.

Palikite komentarą